Uprawa Precyzyjna to nasza pasja

CENTRUM WIEDZY O UPRAWIE PRECYZYJNEJ

Dowiedz się, co doradzają eksperci w zakresie wdrażania Uprawy Precyzyjnej w praktyce.

Czytaj więcej

Uprawa Precyzyjna to nasza pasja

W świetle wyzwań, z którymi świat musi zmierzyć się w ciągu następnych kilku dekad, zrównoważony system produkcji żywności nabiera coraz większego znaczenia. Grupa Grodan jest gotowa, aby stawić czoła tym globalnym wyzwaniom, oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania zorientowane na osiągnięcie maksymalnej wydajności przy minimalnych nakładach, w trosce o ludzi i naszą planetę. Grupa Grodan nazywa to w skrócie „Uprawą Precyzyjną”. Ten sposób uprawy pomaga producentom rozsady i ogrodnikom w prowadzeniu zrównoważonej produkcji.

Czytaj więcej

INNOWACYJNOŚĆ UPRAWY PRECYZYJNEJ

Grupa Grodan dostarcza innowacyjnych produktów stanowiących czyste i w pełni kontrolowane podłoże z wełny kamiennej, które w połączeniu z narzędziami i doradztwem są zaprojektowane dla Uprawy Precyzyjnej. Dowiedz się więcej o innowacyjności Uprawy Precyzyjnej.

Czytaj więcej

WYDARZENIA

Grupa Grodan organizuje seminaria i szkolenia dotyczące Uprawy Precyzyjnej na całym świecie. Firma bierze również udział we wspólnych wydarzeniach i seminariach związanych z Uprawą Precyzyjną i zrównoważonym rozwojem.

Czytaj więcej