Poland e-Gro www photo for e-Gro platform movie

Platforma e-Gro

Grodan

Jak osiągnąć sukces w produkcji pomidorów malinowych - webinarium, maj 2021

19 maja 2021 roku uczestniczyliśmy w webinarium organizowanym przez portal podoslonami.pl. Temat webinarium to: Jak osiągnąć sukces w produkcji pomidorów malinowych. Nasi eksperci Mgr inż. Marcin Włodarczyk i Dr Krzysztof Fatel poruszyli tematy: nowoczesnego zarządzanie produkcją szklarniową na przykładzie platformy e-Gro oraz jak w pełni wykorzystać zalety maty Grodan GT Master 10 cm podczas letniej produkcji.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia webinarium.

PL GO Chrzan e-Gro recording for warzywa.pl

Nowoczesne technologie Grodan e-Gro i GroSens MultiSensor w gospodarstwie Pawła i Damiana Chrzana, nagranie warzywa.pl, maj 2021

Gospodarstwo Pawła i Damiana Chrzan w Głuchowie to 5 hektarowa szklarnia, gdzie uprawiane są przede wszystkim pomidory malinowe z trzech odmian: Tomimaru Muchoo, Kawagucchi F1 oraz zupełna nowość na rynku w 2021 roku - Buenarosa F1, wszystkie uprawiane na podłożu Grodan GT Master 10 cm. Ogrodnicy dbają o każdy szczegół w prowadzeniu biznesu, w tym korzystają z nowoczesnych rozwiązań wspierających monitorowanie uprawy takich jakich system GroSens MultiSensor i platforma e-Gro. Platforma e-Gro oraz GroSens są wykorzystywane do zbierania i analizowania danych o uprawie Buenarosa F1 i przede wszystkim mierzą i pokazują efekty zastosowanej strategii nawadniania.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania przygotowanego przez portal warzywa.pl

Studia przypadku e-Gro

Grodan, employee, customer succes manager, Emilia

Emilia Bosak

Customer Succes Manager, Region Europy centralnej i wschodniej
Grodan

Artykuły

Polecamy również