Nasza filozofia

Odkryj naszą koncepcję

Tematy

Nie ma pasujących wyników.

grodan, nature, water, bigger picture, waterfall
Thought Leadership

Mniejsze zużycie, większe plony

Globalny system produkcji żywności znajduje się obecnie pod dużą presją. Konieczne jest znalezienie bardziej zrównoważonych sposobów na wyżywienie stale rosnącej i coraz bardziej zurbanizowanej populacji.

Czytaj więcej
Woman in greenhouse
Agronomist analysing plants in greenhouse. People,  Grodan, Green, Horticulture.
Thought Leadership

Wyzwanie: zwiększenie produkcji przy zmniejszeniu zużycia wody

Szklarniowa uprawa hydroponiczna staje się coraz popularniejsza na całym świecie, zarówno w krajach zamożnych, jak i ubogich.

Czytaj więcej
Dutch greenhouse with tomatoes grown in GRODAN
Thought Leadership

Współpraca owocuje stworzeniem „Wytycznych w zakresie najlepszych praktyk dotyczących zarządzania wodą w uprawach szklarniowych”

Konsumenci coraz częściej poszukują żywności wysokiej jakości, zdrowej, bezpiecznej, a jednocześnie uprawianej w sposób zrównoważony.

Czytaj więcej
vegetable solutions, substrate slabs, vegetable, growing, Cucumber, grodan
Thought Leadership

Światowy Dzień Wody 2018. Porozmawiajmy o wodzie w ogrodnictwie

Aby branża ogrodnicza mogła pozytywnie zmienić świat, należy rozważyć szereg aspektów – od produkcji zrównoważonych podłoży do najdoskonalszej technologii zarządzania ściekami, od zaawansowanych technologicznie czujników w szklarniach do zbierania wody pochodzącej z transpiracji roślin.

Czytaj więcej
water, serene, nature, sustainable, calm
Thought Leadership

Jak pokonać wzrost temperatury?

Nie można zaprzeczyć, że zmiana klimatu nabiera tempa, a latem tego roku konsekwencje stają się coraz bardziej widoczne.

Czytaj więcej
Our thinking, Pregnant woman, preparing, fresh food, kitchen, grodan
Thought Leadership

Z pasji do ludzi, ziemi i zysku

Bezpieczeństwo żywności to istotny czynnik warunkujący spokojne, nowoczesne życie każdego człowieka.

Czytaj więcej
Pokaż więcej

Nasze korzenie w zrównoważonej uprawie

Naszą misją jest opracowywanie najbardziej zrównoważonych rozwiązań dla uprawy roślin i umożliwianie dostępu do tych rozwiązań społecznościom na całym świecie. Jest to nasz wkład w ogrodnictwo, które sprosta wymaganiom przyszłości i zapewni dostęp do zdrowej żywności nie tylko ludziom żyjącym obecnie na całym świecie, ale także przyszłym pokoleniom.

Czytaj więcej
Propagation Solutions, growth, quality, innovative, development, revolutionary Vision Technology, Young plants, Grodan PRO PLUG

Marcin Włodarczyk

Crop Consultant CEE

Od wielu lat związany zawodowo z branżą ogrodniczą. Od 6 lat reprezentuje firmę Grodan jako Doradca Techniczny w uprawach pod osłonami. Głównie jako specjalista zajmuje się doradztwem w uprawach pomidora i ogórka.

20210706 RW-GR PHO 5487

Krzysztof Fatel

Business Support Manager

W firmie Grodan pracuje od ponad 12 lat. Do jego głównych zadań należy pomoc ogrodnikom w najefektywniejszym wykorzystaniu podłoży w szklarniowej produkcji pomidora, ogórka oraz róży.

20210706 RW-GR PHO 5488