Nasz blog

Czytaj nasz blog

Tematy

Nie ma pasujących wyników.

Grodan, shoot, e-gro, Gursel Karacor
By Gursel Karacor|e-Gro

Jak zacząć: 5 wskazówek gwarantujących sukces przy korzystaniu z danych szklarniowych

Nauka o danych i technologie sztucznej inteligencji dają nam wiele możliwości gromadzenia i eksploracji danych w szklarni w celu zwiększenia wydajności, jakości i wydajności.

Czytaj więcej
Grodan, shoot, e-gro, Gursel Karacor
By Gursel Karacor|e-Gro

Czary-mary: na styku danologii i botaniki

Łączenie danych i nauk o roślinach jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Jeśli zastosujemy to we właściwy sposób, moglibyśmy potencjalnie uprawiać owoce i warzywa w bardziej wydajny i zrównoważony sposób, ale jak połączyć naukę o roślinach i danych?

Czytaj więcej
Grodan, shoot, e-gro, Gursel Karacor
By Gursel Karakor|Zrównoważona uprawa

5 powodów, dla których sztuczna inteligencja zmieni przemysł szklarniowy

W tym artykule skupimy się na 5 powodów, dla których AI przekształci przemysł szklarniowy dzięki Gurselowi Karacorowi, starszemu naukowcowi danych w Grodan.

Czytaj więcej
Grodan, product
By Stefanie Wienhoven|Nawadnianie

Tworzywa biodegradowalne: 7 rzeczy, o których powinien wiedzieć każdy ogrodnik

Przeczytaj, co jako hodowca powinien wiedzieć o przemyśleniach i działaniach firmy Grodan w zakresie stosowania (biodegradowalnych) tworzyw sztucznych lub folii otaczających produkty.

Czytaj więcej
Grodan
By Rasit Abay|Zrównoważona uprawa

Wprowadzenie technologii obrazowania do szklarni

Czy wiesz, że technologie stosowane w nauce o kosmosie mogą być również stosowane w szklarniach high-tech? Tak, zgadza się. Nasz partner Rasit Abay, badacz kosmicznej świadomości sytuacyjnej i założyciel Futurifai, bada obecnie, w jaki sposób można zastosować technologię obrazowania do rejestracji upraw i przewidywania plonów.

Czytaj więcej
egro, e-gro, grodan, commercial, stills, stil, greenhouse, data layer
|e-Gro|Sustainable Growing

Przewaga szklarni

„Często mamy zbyt poetyczne poglądy na temat produkcji żywności, zwłaszcza w Europie Zachodniej i USA”, mówi Sander van Golberdinge, Dyrektor ds. relacji zewnętrznych, w niniejszym wydaniu Gro-pinion.

Czytaj więcej
Pokaż więcej

Aktualności

Article
19 paź 2021

Wersja e-Gro z III kwartału: dostosowanie do uprawy przy sztucznym doświetlaniu, zaawansowane testy porównawcze i dużo więcej!

Mamy nadzieję, że lato i zbiory były udane! W miarę jak dni stają się krótsze i szybciej robi się ciemno, dla wielu z Was sezon wegetacyjny dobiega końca lub wkrótce przejdziecie do uprawy przy sztucznym doświetleniu. Ciężko pracowaliśmy nad nowymi funkcjami i aktualizacjami, które są dostępne od dzisiaj na koncie dla ogrodników upraw doświetlanych (LIT)*, a także dla ogrodników upraw bez doświetlania. W wyniku rozmów z najlepszymi ogrodnikami na świecie i ciągłych testów ulepszyliśmy trzy funkcje, które pomogą zoptymalizować wzrost, lepiej planować i uzyskać więcej informacji na temat najbardziej optymalnej strategii uprawy.

Czytaj więcej
GroSens and GT Master slab
Article
19 mar 2021

Liczy się każda kropla: poszanowanie wody w szklarni

W Światowym Dniu Wody zwracamy uwagę na trzy rozwiązania, które są obecnie badane w celu optymalizacji zużycia wody w szklarni.

Czytaj więcej
Grodan Summer Promotion Poland 2020
Aktualności
04 lis 2020

Promocja Letnia

W lipcu i sierpniu Grodan, wraz ze swoimi dystrybutorami przeprowadził Promocję Letnią. W ramach tej akcji nasi Klienci mieli możliwość zakupienia naszych produktów – mat i kostek uprawowych, po specjalnej, obniżonej cenie. Łącznie w tegorocznej Promocji Letniej wzięło udział ponad 130 klientów.

Czytaj więcej