e-Gro

Nowa wersja e-Gro: Większa kontrola i lepszy wgląd we wzrost upraw dzięki Modułowi uprawy e-Gro

1 January 1

Moduł uprawy

 

Zanim zagłębimy się w szczegóły udoskonaleń, wyjaśnijmy najpierw istotę Modułu uprawy. Moduł ten zapewnia szczegółowy wgląd w czasie rzeczywistym w stan rośliny i pomaga obrać właściwą strategię uprawy. Aby rzeczywiście zrozumieć wzrost upraw, musimy wychwycić różne związane z uprawami pomiary i charakterystyki. Dlatego też zbieramy dane o uprawach na formularzu rejestracji upraw, który pozwala systemowi (i naszym użytkownikom) lepiej zrozumieć wzrost upraw i przekłada te dane na przydatne zalecenia i przewidywania w innych modułach e-Gro. Pozwala to producentom odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące strategii nawadniania i korelacji pomiędzy dotychczasowym i bieżącym wzrostem roślin.

Nasze ostatnie wpisy

Cost optimisation campaign PL
Nawadnianie
Uprawa Precyzyjna
Zrównoważona uprawa

Optymalizacja kosztów uprawy

Optymalizacja kosztów uprawy pomidora szklarniowego - jak Uprawa Precyzyjna pozwala oszczędzać energię

Czytaj więcej
Grodan, e-Gro, Grodan101, MJ
e-Gro

Wersja e-Gro z II kwartału 2022: Szybszy wzrost dzięki uruchomieniu Analizy Upraw, centrum wsparcia i optymalizacji uprawy papryki

Wiemy, że wielu ogrodników boryka się z licznymi wyzwaniami w swojej szklarni. Nadchodzi sezon zbiorów i prawdopodobnie przyda się kilka dodatkowych rąk! Niestety przy obecnych brakach kadrowych nie jest łatwo znaleźć dodatkową siłę roboczą. Poza tym ceny energii są najwyższe w historii, co sprawia, że jeszcze ważniejsze jest jak najefektywniejsze jej wykorzystanie. Jednocześnie konsumenci coraz częściej domagają się upraw wysokiej jakości, a zrównoważony rozwój odgrywa coraz większą rolę.

Czytaj więcej
grodan, egro, e-gro, release, video, grodan101
Nawadnianie
Uprawa Precyzyjna
Zrównoważona uprawa

e-Gro wersja 1kw: Zoptymalizowane strategie nawadniania, w tym przeprojektowany Moduł Warunków

Mamy nadzieję, że pierwsze plony były udane i z powodzeniem wprowadzacie do systemu e-Gro swoje plany dotyczące nowych zbiorów. Zbieranie i analizowanie danych ma większe znaczenie niż kiedykolwiek przy optymalizacji strategii rozwoju. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stale poprawiać wydajność upraw, udostępniając aktualizacje. Od dziś mamy nową wersję e-Gro.

Czytaj więcej
Grodan, shoot, e-gro, Gursel Karacor
By Gursel Karacor
e-Gro

Jak zacząć: 5 wskazówek gwarantujących sukces przy korzystaniu z danych szklarniowych

Nauka o danych i technologie sztucznej inteligencji dają nam wiele możliwości gromadzenia i eksploracji danych w szklarni w celu zwiększenia wydajności, jakości i wydajności.

Czytaj więcej