e-Gro

Wersja e-Gro z II kwartału 2022: Szybszy wzrost dzięki uruchomieniu Analizy Upraw, centrum wsparcia i optymalizacji uprawy papryki

Wiemy, że wielu ogrodników boryka się z licznymi wyzwaniami w swojej szklarni. Nadchodzi sezon zbiorów i prawdopodobnie przyda się kilka dodatkowych rąk! Niestety przy obecnych brakach kadrowych nie jest łatwo znaleźć dodatkową siłę roboczą. Poza tym ceny energii są najwyższe w historii, co sprawia, że jeszcze ważniejsze jest jak najefektywniejsze jej wykorzystanie. Jednocześnie konsumenci coraz częściej domagają się upraw wysokiej jakości, a zrównoważony rozwój odgrywa coraz większą rolę.

Aby wyjść naprzeciw tym wyzwaniom i zapewnić najwyższą jakość plonów w wydajny i zrównoważony sposób, byliśmy bardzo zaangażowani w pracę nad wieloma nowymi funkcjami platformy e-Gro. Po intensywnych testach wprowadziliśmy trzy kluczowe usprawnienia, które pomogą zoptymalizować strategię rozwoju i jak najlepiej wykorzystać energię i siłę roboczą. Kliknij na poniższy film, aby zobaczyć więcej. Możesz też pobrać poradnik.

Grodan, e-Gro, Release

Manual e-Gro wersja na II kwartał

Pobierz manual i sprawdź jakie usprawnienia e-Gro wprowadziliśmy w II kwartale tego roku.

e-Gro Shoot Photo 1