vegetable solutions, substrate slabs, vegetable, growing, tomato, Greenhouse vegetable production, grodan

Produkty Grodan w uprawie pomidora malinowego w sezonie 2020

Doświadczenie w połączeniu wiedzą pozwalają na osiąganie wysokich efektów produkcyjnych. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu zasobów, polskie ogrodnictwo plasuje się w czołówce krajów, w który produkcja szklarniowa jest na wysokim, światowym poziomie technologicznym.

Sezon 2020 nie należał do najłatwiejszych w ostatnich latach, ale dzięki wiedzy, umiejętności i doświadczeniu poziom produkcji może być na wysokim poziomie, czego dowodem jest prezentowany materiał wideo. Podsumowanie produkcji w drugiej połowie sezonu 2020 w jednym z gospodarstw ogrodniczych w Wielkopolsce, które od lat wykorzystuje produkty firmy Grodan.

Aktualności

Monitoruj nasze historie o tym, jak staramy się stawić czoła wyzwaniom dzisiejszego świata.

Rodzaje

Marki

Kiedy

Nie ma pasujących wyników.

GroSens and GT Master slab
Article
19 mar 2021

Liczy się każda kropla: poszanowanie wody w szklarni

W Światowym Dniu Wody zwracamy uwagę na trzy rozwiązania, które są obecnie badane w celu optymalizacji zużycia wody w szklarni.

Czytaj więcej
Grodan
Grodan Summer Promotion Poland 2020
Aktualności
04 lis 2020

Promocja Letnia

W lipcu i sierpniu Grodan, wraz ze swoimi dystrybutorami przeprowadził Promocję Letnią. W ramach tej akcji nasi Klienci mieli możliwość zakupienia naszych produktów – mat i kostek uprawowych, po specjalnej, obniżonej cenie. Łącznie w tegorocznej Promocji Letniej wzięło udział ponad 130 klientów.

Czytaj więcej
Grodan
truck, delivery, track&trace, on the road, logistic
Aktualności
13 paź 2020

Pewne i sanitarne dostawy w okresie koronawirusa

W lipcu Grodan wprowadził długo wyczekiwaną możliwość monitorowania dostaw. System monitoringu dostaw będzie samodzielnie wysyłał Państwu 3 rodzaje powiadomień.

Czytaj więcej
Grodan
about grodan, innovative and sustainable, stone wool, growing, Precision Growing principles, Air photo of Westland in The Netherlands, grodan
Aktualności
15 maj 2020

Wspólnie podtrzymujemy łańcuch ogrodniczy

Globalne rozprzestrzenianie się COVID-19 jest wyzwaniem niepodobnym do niczego, co widzieliśmy w naszych czasach. W Grodan zawsze byliśmy optymistami, że przeżyjemy ten trudny kryzys tak silny, jak zawsze. Dlatego dobrze jest wiedzieć, że sytuacje w różnych regionach wracają do normy. Powoli ale pewnie.

Czytaj więcej
Grodan
e-Gro
Aktualności
09 kwi 2020

Zdalne spotkania

W związku z koronawirusem osobiste wizyty stały się niemożliwe. Jeśli jednak macie Państwo pytania lub komentarze, nasi menedżerowie kont klientów, konsultanci wsparcia biznesowego i pracownicy obsługi klienta pozostają do Waszej dyspozycji. Ostatnio zwiększyli swoje umiejętności cyfrowe i są doświadczeni w zapewnianiu wsparcia przez telefon i Internet, korzystając ze Skype i Microsoft Teams.

Czytaj więcej
Grodan
Production line, ROCKWOOL insulation
Aktualności
25 mar 2020

Grodan w czasie koronawirusa

Zgodnie z naszym mottem zarządzania kryzysowego „Be the ROCK” a po polsku „Bądź jak SKAŁA” jesteśmy zdeterminowani przetrwać tę burzę i będziemy wspierać naszych pracowników, klientów i kontrahentów.

Czytaj więcej
Grodan
Pokaż więcej
RGB Grodan® symbol

Stefanie Wienhoven

Communication Manager,
GRODAN