Już dostepna odświeżona aplikacja e-Gro

GRODAN

We launched a new version of the e-Gro app. e-Gro 1.1 already became available for smartphone and tablet users, and is now also available for desktop users.

Growing solutions, growth, quality, innovative, development, Grotop Expert, grodan

Co nowego znajduje się w wersji e-Gro 1.1?

W nowej wersji aplikacja oferuje orodnikom:

  • Odnowiony interfejs
  • Znacznie usprawniona funkcja ostrzegania 
  • Możliwość podłączenia wielu smart boxów
  • Funkcja wielu widoków (tylko w wersji na komputer)

We wrzesniu 2016 roku Grodan wprowadził pierwszą generację aplikacji. e-Gro jest nową usługą GRODAN, opracowaną, aby wspierać klientów z systemem GroSens® MultiSensor. Klienci, dla których niezbędny jest podgląd w czasie rzeczywistym stanu ich podłoża, mają teraz możliwość połączyć swój system GroSens z aplikacją e-Gro. Aplikacja umożliwia ogrodnikom maksymalne wykorzystanie zakupionego podłoża. 

Korzyści z korzystania z e-Gro:

  •  e-Gro jest mobilna: łatwa w obsłudze o każdej porze i w każdym miejscu, dostępna online na smartfonie, tablecie czy komputerze 
  • e-Gro jest interaktywna: pozwala na optymalizację strategii nawadniania, dzięki alarmom i powiadomieniom aktywnym przez cały rok całodobowo
  • e-Gro usprawnia proces podejmowania decyzji, aby zoptymalizować produkcję i uzyskać wysoką jakość owoców

Większe możliwości

Od czasu uruchomienia aplikacji szybko wzrosła liczba aktywnych użytkowników na całym świecie. Na podstawie opinii tych użytkowników Grodan opracował najnowszą wersję aplikacji. Będziemy stale rozszerzać właściwości i funkcjonalność aplikacji w miarę upływu czasu.

Aktualizacja do wersji e-Gro 1.1

e-Gro jest dostępna w połączeniu z podłożami GRODAN oraz z systemem GroSens MultiSensor. Aplikację można pobrać za darmo: jest ona dostępna w Google Play (Android) oraz App Store (iOS).

More Information

To find out more about e-Gro, visit www.grodan.com/e-gro