Wspólnie podtrzymujemy łańcuch ogrodniczy

Stefanie Wienhoven
15 maja 2020
about grodan, innovative and sustainable, stone wool, growing, Precision Growing principles, Air photo of Westland in The Netherlands, grodan

Globalne rozprzestrzenianie się koronawirusa jest wyzwaniem niepodobnym do niczego, co widzieliśmy w naszych czasach. W Grodan zawsze byliśmy optymistami, że przeżyjemy ten trudny kryzys tak silni, jak zawsze. Dlatego dobrze jest wiedzieć, że sytuacje w różnych regionach świata powoli wracają do normy.

Spotkania osobiste wciąż stanowią wyzwanie i przenieśliśmy się na platformy cyfrowe, dzięki którym nadal współpracujemy z Wami tak blisko, jak to tylko jest możliwe w tym szczególnym czasie. 

Chcemy Was poinformować, że niezależnie od sytuacji, dokładamy wszelkich starań, aby Was wspomóc i wesprzeć. Nasi koledzy z całego świata chcą pokazać, że pomimo dystansu wciąż możemy być razem.

Wspólnie podtrzymujemy łańcuch ogrodniczy!

W wielu regionach na całym świecie życie krok po kroku wraca do normy, ale pozostanie wiele przeszkód. Niezależnie od sytuacji, w Grodan mamy dostępne kanały komunikacji, które zapewniają kontynuację działalności. Aby podkreślić naszą gotowość do udzielenia wsparcia, przygotowaliśmy dla Was tę osobistą wideo-wiadomość! Utrzymujmy wspólnie łańcuch ogrodniczy!

Poland screenshot for www COVID-19 related movie: Wspólnie podtrzymujemy łańcuch ogr.