Rozwiązania dla uprawy kwiatów

Grodan posiada w swojej ofercie podłoża do uprawy kwiatów Koncentrujemy się przede wszystkim na uprawie róży i gerbery. Te uprawy mają charakter wieloletni.

W oparciu o specyficzne cechy ich uprawy, Grodan opracował szeroką gamę innowacyjnych podłoży, tworząc odpowiedni produkt dla każdej krytycznej fazy uprawy tych roślin (od rozsady do ostatecznej uprawy).

Rozwiązania dla uprawy kwiatów

Aby wyżywić 9,1 mld ludzi na świecie w 2050 roku, ogólna produkcja żywności musiałaby wzrosnąć o około 70% w latach 2005/07–2050. W krajach rozwijających się konieczne byłoby niemal podwojenie produkcji.
Czytaj więcej
application, erik zwinkels, grodan

Studium przypadku: Erik Zwinkels o macie Grodan Elite

Erik Zwinkels to producent pomidorów z Holandii. Jest jednym z kierowników rodzinnego przedsiębiorstwa Zwinkels Tomaten, obejmującego 20 ha szklarni podzielonych na trzy zakłady produkcyjne zlokalizowane w gminie Westland, w północno-zachodnim Rotterdamie. Firma specjalizuje się w produkcji pomidorów na gałązce, wśród których można wyróżnić pomidorki koktajlowe, śliwkowe i okrągłe pomidory czereśniowe. Aby zapewnić całoroczną produkcję, na 11 z 20 hektarów szklarni znajdują się rośliny uprawiane pod oświetleniem.

Czytaj więcej

Jak możemy ci pomóc?

grodan