Grodan, product

Emilia i Kamil Stanieta o macie Grodan GT Master 10 centymetrów

Emilia i Kamil Stanieta, ogrodnicy odnoszący od lat sukcesy w szklarniowej produkcji pomidora, zdecydowali się, jako jedni z pierwszych na użycie nowego podłoża – GT Master o wysokości 10 cm. Pod bacznym okiem ogrodników mających już doświadczenie z innymi matami – GT Master 7,5 cm, Prestige oraz produktami innych producentów, oceniano pracę nowej, wysokiej maty oraz doprecyzowywano odpowiednią dla uprawy strategię nawadniania.

Uzyskane efekty uprawowe są bardzo interesujące. Wielkość i jakość zbiorów pomidora malinowego uznano za w pełni zadowalające, a strategię nawadniania maty GT Master 10 cm za łatwiejszą w praktyce niż wcześniej przewidywano.

grodan, greenhouse

Agnieszka i Ernest Kaźmierczak o Uprawie Precyzyjnej na systemie Grodan

W nowoczesnych szklarniach Agnieszki i Ernesta Kaźmierczaków produkowany jest pomidor malinowy. Biorąc pod uwagę wielkość i jakość produkcji oraz skalę sprzedaży i eksportu można powiedzieć, że jest to produkcja na skalę europejską. Od samego początku firmy w uprawie stosowano podłoża marki Grodan. O wyborze zawsze decydowały rezultaty uprawowe i łatwość użycia tych środków produkcji. Obecnie mata z wełny kamiennej GT Master i kostka uprawowa Plantop Delta są podstawą dla produkcji wysokiej jakości pomidorów. Dopełnieniem w uprawie jest urządzenie pomiarowe GroSens, które w istotny sposób ułatwia zarządzanie strategią nawadniania, na co zwraca uwagę pan Ernest Kaźmierczak.

Studia przypadku

Zapoznaj się z naszymi studiami przypadku, aby dowiedzieć się więcej na temat zastosowań naszych produktów.

Studia przypadku

Studia przypadku

Marki

Kraje

Nie ma pasujących wyników.

Pokaż więcej

Informuj mnie na bieżąco

Zapisz się do newslettera

ZAPISZ SIĘ