19 maja 2021 roku uczestniczyliśmy w webinarium organizowanym przez portal podoslonami.pl. Temat webinarium to: Jak osiągnąć sukces w produkcji pomidorów malinowych.

Nasi eksperci Mgr inż. Marcin Włodarczyk Marcin Włodarczyk i  Dr Krzysztof Fatel przedstawili następujące zagadnienia:

  1. Jak w pełni wykorzystać zalety maty Grodan GT Master 10 cm podczas letniej produkcji (Marcin Włodarczyk)

Mata GT Master o wysokości 10 cm to jedna z popularniejszych podłoży na polskim i europejskim rynku. Aby w pełni wykorzystać jej zalety należy odpowiednio ustawić strategię nawadniania. Autorzy zamierzają omówić poszczególne elementy strategii nawadniania i ich wartości dla letniej produkcji pomidora. Podzielą się również doświadczeniami z produkcji w kraju oraz z regionów, gdzie maty o wysokości 10 cm stosowane są od lat, np. we Francji.

  1. Nowoczesne zarządzanie produkcją szklarniową na przykładzie platformy e-Gro (Krzysztof Fatel)

Dzisiejsza szklarnia to prawdziwa fabryka warzyw i miejsce pracy wielu osób. Właściwe jej zarządzanie nie ogranicza się jedynie do zagadnień uprawowych. Nowoczesne platformy internetowe ułatwiają dzisiaj prowadzenie upraw i umożliwiają podejmowanie racjonalnych decyzji uprawowych i produkcyjnych. Na przykładzie platformy e-Gro autorzy przedstawią możliwości wykorzystania tego typu narzędzi w codziennej praktyce produkcji szklarniowej.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

E-Gro France banner

Jak osiągnąć sukces w produkcji pomidorów malinowych - webinarium, maj 2021

Nasi eksperci Mgr inż. Marcin Włodarczyk Marcin Włodarczyk i Dr Krzysztof Fatel poruszyli tematy: jak w pełni wykorzystać zalety maty Grodan GT Master 10 cm podczas letniej produkcji oraz nowoczesnego zarządzanie produkcją szklarniową na przykładzie platformy e-Gro.

W webinarium uczestniczyli także przedstawiciele firm Rijk Zwaan i Royal Brinkman. Serdeczenie zapraszamy do obejrzenia webinaru.